אם אינך רואה מייל זה אנא לחץ/י כאן

 

 

צביונעם 8

עלון אינטרנטי מבית נעם-צביה

לוגו נעם לוגו צביה

 
 
פסח

טפסים להורים טפסים להורים

• טופס הצהרת בריאות
• אישור הורה להשתתפות ילדו בפעילות באינטרנט
• בקשה להנחה לנעם
• בקשה להנחה לצביה
• תשלום באשראי/ הוראת קבע לנעם
• תשלום באשראי/ הוראת קבע לצביה

דיוור קודם דיוורים קודמים

• עלון חנוכה תשע"ב
• עלון תחילת שנת תשע"ב
• עלון סוף שנת תשע"א
• עלון יום העצמאות תשע"א
• עלון פורים תשע"א
• רישום לקבלת דיוור

סרטים חדשים סרטים חדשים

• חייו של הרב צבי יהודה
• שרה מויאל מצביה עפולה - זוכת פרס שר החינוך לנוער מתנדב
• מנוע אנושי באולפנת צביה לוד
• שירת מלווה מלכה בנעם חדרה

פרסים וזכיות פרסים וזכיות

• רחל פריש, תלמידת אולפנא חיפה, זכתה בפרס ארצי על מעשי חסד והתנדבות מטעם המחלקה לחינוך והקרן ע"ש י. ורבקה גרינץ ז"ל.
• אורית שלום, תלמידת אולפנת צביה עפולה, ”כלת התנ”ך” של מחוז הצפון
• אפרת נבו, תלמידת אולפנת צביה הרצליה, ”כלת התנ”ך” של מחוז תל-אביב (פעם שניה ברציפות!)
• תמר ליפשיץ, תלמידת אולפנת צביה מעלה אדומים, סגנית שניה של ”כלת התנ”ך” במחוז ירושלים
• שרה מויאל, תלמידת צביה עפולה, זוכת פרס שר החינוך לנוער מתנדב
• בנות מגמת התקשורת של אולפנת צביה רחובות, זכו במקום הראשון ב”מיטב היצירה לתשע”ב” על הסרט ”שמע ישראל".
• רפאל זילברפניג, מבי"ס נעם הצב"י בנים ברחובות, זכה בחידון המחוזי במסכת אבות במקום השלישי.
• אלחנן זון, מבי"ס נעם הצב"י בנים ברחובות, זכה במקום הרביעי בתחרות הנואם הצעיר שהתקיימה לכל בתי הספר היסודיים ברחובות. נושא נאומו היה היחס הנכון לאינטרנט.
• שחר שופר, מבי"ס נעם הצב"י בנים ברחובות, זכה במקום הראשון מכל מחוז מרכז בתחרות הארצית של החמ"ד לכתיבת סיפורים של התוכנית "עופרים".
• נעם בנים קמ"ש קיבלו תעודת הצטיינות לחודש ינואר 2012 עבור פעילות מתוקשבת למופת של התלמידים.
• התלמידים ירון בוסקילה ואשר לבנון, מנעם עכו, זכו במקום הראשון בחידון תנ"ך אזורי : עכו, נהריה שלומי. זו פעם שניה ברציפות!
• בית הספר נעם עכו זכו במקום השלישי בטורניר הכדורגל העירוני.

שיתופי פעולה שיתופי פעולה

• הולכים על בטוח. מבצע למצטרפים חדשים לאינטרנט-רימון.
 
רשתות החינוך צביה ונעם
התלמידים, המורים, המנהלים, ראשי הרשת והעמותה

שותפים, כואבים ובוכים יחד עם עמיתתנו היקרה
מחנכת כיתה י"א באולפנת צביה רחובות
הגב' אביבית שאער הי"ו
על אסונה הכבד מנשוא בעלותם בסערת-אש השמימה של בעלה ר' גיא וחמשת ילדיה – אליאב, אביתר, אמיתי, שירה ואיתמר ז"ל
יהי רצון שהקב"ה ירפא את שברה, ינחמה ויתן לה כוחות להמשיך בחיים של חסד, חינוך ותורה.
מן השמים – ננוחם.

ה"מקום" של כל אחד / הרב איציק מזרחי

כל אחד במקום שהוא נמצא יכול לזכות בתורה. כי התורה ניתנה לעם ישראל כולו, כל אחד במקום שהוא נמצא. "ברוך שנתן תורה לעמו ישראל" וממקום זה המחנך, ההורה, יפתח את הדרך ואת הנתיב למקומות שמובילים אל השלמות.

למאמר המלא »

רובוטריקיות ברשת צביה

ברשת צביה נפתח השנה פרוייקט "מצוינות במדעים וטכנולוגיה" במספר מוסדות ברשת: בני ברק, עפולה, לוד, מעלות, חיפה ובת ים. הפרוייקט ממומן ע"י משרד המדע ועוסק בנושא הרובוטיקה במאה ה21.

להמשך הכתבה »

מחנה יהודה פינת לוד

"הסיירת" היא קבוצת בנות שנשארות ללמוד תורה מתוך בחירה פעם בשבוע אחרי הלימודים עם רב האולפנא- הרב יוסי שוורץ. ובכל מפגש לומדים על מצווה אחת מהפן הרעיוני וההלכות הקשורות בה, ואח"כ עוברים לפן חוויתי

להמשך הכתבה »

"שלמה המלך ושלמי הסנדלר" בצביה בקרית גת

במסגרת אירועי הכתרת רבנית פורים באולפנא הועלה המחזמר ש"שלמה המלך ושלמי הסנדלר" ע"י בנות כיתה יב' מחזור ז' באולפנא. העלאת המחזמר הינה נקודת השיא באירוע הכתרת רבנית הפורים באולפנא

להמשך הכתבה »

ערבים חוויתים בנעם חדרה

שמן זית תוצרת תלמידי נעם - יחד למדנו כיצד מייצרים שמן זית בצורה חוויתית . מסקנו זיתים, נסענו לבית הבד, חזרה עם זמן זית זך, בקבקנו אותו ואפילו הייתה תחרות לעיצוב המדבקה! וערב מלווה מלכה מרגש בביה"ס במוצאי שבת

להמשך הכתבה »

"משפחה שכזאת" בבימוי תלמידי נעם הצבי רחובות

במסגרת שיעורי כישורי חיים המתקיימים בבית הספר נעם בנים ברחובות .התלמידים העלו על הכתב דילמות וחוויות מהבית הקשורות לחיים משותפים של הורים ואחים . החיבורים נאספו ושוכתבו להצגה משותפת של שחקני תיאטרון "הניצוץ"

להמשך הכתבה »

להקת אולפנת צביה בת ים

בצביה בת ים הוקמה להקה, הלהקה מורכבת מבנות בכיתות ז'-ט' ומונה כ20 בנות ששרות, ו5 בנות שמנגנות. הלהקה בנויה מהרבה כישרונות מיוחדים. בנות הלהקה ייצגו עד כה את האולפנה באירועים שונים: באולפיזמון, בסדר ט"ו בשבט, בטקס עשרה בטבת ובאירועים נוספים.

להמשך הכתבה »

אירועי חודש אדר בצביה בת ים

כיתה י"ב העלתה הצגה: "שלם יותר מלב שבור", הנושא של ההצגה עסק בדילמא: גיבוש הזהות הדתית. ההצגה פתחה מצד אחד את האחדות הישראלית השלימה: דתיים, חילונים עולים ותיקים. ומצד שני את היחוד של כל אחד ואחת, ואת המקום היהודי הפנימי, שקיים בכל יהודי.

להמשך הכתבה »

התנדבות בצביה שדות נגב

האולפנא רואה את תפקידה כתורמת לקהילה ועל כן כמדי שנה יוצאות בנות החטיבה בשמחה להתנדב בתחומים שונים ומגוונים. בפרויקט ההתנדבות משתתפות השנה כיתות ח' ו ט'.

להמשך הכתבה »

שוק פורים לילדים מיוחדים בצביה ירושלים

באדר אירחה אולפנת צביה ירושלים כמאה ילדים בעלי צרכים מיוחדים (גני שפה, עלי שיח, גן אדי שור ועוד) לשוק פורים אותו אירגנו הבנות. ל פי המסורת, כבר מספר שנים, שכבת ט' היא האחראית על שוק הפורים. בנות השכבה אוספות כספים לתפעול השוק מתרומות וממכירת עשרות עוגות שנאפות ע"י הבנות.

להמשך הכתבה »

פיזמונעם – "מסביב לעולם בשמונים יום"

בנות כיתה ו' המסיימות השנה את המחזור השמיני בביה"ס הציגו מופע מרהיב ומושקע "מסביב לעולם בשמונים יום". בהצגה, הבנות העלו על נס בריקוד ומשחק את חשיבות ארץ ישראל, העלאת יהודים לארץ וכן מתן במה לייחודיות של כל עדה ועדה בעם ישראל.

להמשך הכתבה »

חוג בתפקוד המוח בצביה הרצליה

זו השנה השנייה בצביה הרצליה מתקיים חוג ייחודי העוסק בנושא תפקודו של המוח. בחוג משתתפות קבוצת בנות נבחרות משכבה י', הנפגשת אחת לשבועיים עם הד"ר אלי ורטמן, רופא נוירולוג בכיר וחוקר בעל שם עולמי בתחום הנוירולוגיה, הנוירולוגיה ההתנהגותית והנוירוגריאטריה.

להמשך הכתבה »

ערב "שירו לה'" וחנוכת בימ"ד בצביה חט"ב רחובות

ביהמ"ד "שירה חדשה" מיסודה של חטה"ב אולפנת "צביה" רחובות נחנך והוצג על שלושת מסלוליו: "בשביל הארץ" - טיולים ארץ ישראליים בליווי המדריך אלידע בר שאול. להתבגר..ולהתבגר באמונה" דיון בסוגיות גיל ההתבגרות עם הגב' תמר פרנקל-מנחת הורים בכירה.

להמשך הכתבה »

ניצני פרחי רפואה בנעם רמות בנים

תלמידי כיתה ו' בביה"ס נעם בנים ברמות, ביחד עם הצוות החינוכי יזמו תוכנית היקפית להגברת המודעות לאורח חיים בריא ולהגברת הבטיחות הסביבתית. תחת הסיסמא "נפש בריאה בגוף בריא", התלמידים מעבירים שיעורים, הפעלות וימי שיא בכיתות השונות לאורך השנה.

להמשך הכתבה »

נוטעים ומטיילים בישיבת צביה אשקלון

בישיבה משתדלים לקיים טקס נטיעות ולחבר בו את הדורות בזה שאנו מזמינים את בני גיל הזהב לנטוע עימנו עצים בישיבה. השנה החלטנו להתקדם ולחבר דור נוסף לשרשרת הדורות והזמנו גן ילדים הנמצא סמוך לישיבה, והיו כאן ילדים מגיל 4 ועד מבוגרים בגיל 77.

להמשך הכתבה »

צביה יצירתית בירושלים - סיכום מחצית

במשך השנה בניצוחו של הרב צלניק רב האולפנה, הבנות לומדות מידי בוקר הלכה יומית בנושא "בן אדם לחברו" ולקראת החגים מתעסקים בענייני דיומא. כעת ההכנות לקראת פסח בשיאן - הרב מאתגר את הבנות בלימוד הלכות הפסח.

להמשך הכתבה »

יום לסבתא בנעם אופקים

במסגרת יום החסד פתח ביה"ס בית-קפה לקשישות. כעשרים קשישות ממרכז הקשיש הגיעו לביה"ס וישבו ליד שולחנות ערוכים. התלמידים והמורים דאגו לשתיה חמה וקרה ודברי מאפה, תלמידות שימשו כמלצריות

להמשך הכתבה »

חסד במסגרת שבוע החמ"ד בנעם חדרה

מסגרת שבוע חמ"ד ובהתאם לנושא החסד- החלטנו בנעם חדרה לערוך השנה יריד מיוחד בנושא. תלמידי כיתות ה'- ו' התבקשו לקנות או להכין יחד עם ההורים מאכל ולמכור אותו ביריד בסכום של עד 1 ₪. לכל תלמיד ניתן דוכן, אותו הם קישטו והפעילו בזמן היריד .

להמשך הכתבה »

שנה של תזונה נכונה ופעילות בנעם המאירי לוד

שנה של תזונה נכונה ופעילות. שנה של למידה הבנה ומודעות להקפדה על הבריאות. כאשר אנו בודקים את כל הבא אל פינו חשוב שיהיה דל בקלוריות עשיר ומגוון וויטמינים נקי ובריא. כי בריאות היא איכות החיים. על מנת להשיג יעדים אלו נבחרו תלמידות "לפרלמנט הבריאותי" מכתות ה'- ו'. הן עסקו ופעלו יחד עם המורות בכתות ובהפסקות

להמשך הכתבה »

"ונשמרתם מאד לנפשתכם" בנעם אלעד בנות

בנעם בנות מתקיימים כינוסים בימי שישי המנוהלים ע"י בנות המפעילות בנק שינון משניות בכל ימות השבוע, הבנות נוטלות חלק נכבד בהמחזת סיטואציות מענייני דיומא כגון: חסד ונתינה, עזרה לזולת איסוף מצרכים למשפחות נזקקות מקהילת ביה"ס ולקהילה הדתית לאומית בכלל.

להמשך הכתבה »

עושים ערכים באולפנא צביה חיפה

באולפנת צביה –חיפה, לא רק מדברים על ערכים, אלא עושים את הדברים בפועל. פעילות חודש אדר התבססה על שמחה המלווה בערכים. בשבוע הכתרת "רבנית פורים" – השבוע הסמוך לחג, התקיימה בכל יום פעילות המיישמת ערך יהודי.

להמשך הכתבה »

צביה בחפץ חיים אומרים "לתת - זו הרגשה נפלאה"

באולפנת "צביה" חפץ חיים מצאו דרך לכוון את המרץ וחדוות העשייה של התלמידות, לעשייה חיובית של חסד ושמחה ולהכנה חינוכית ראויה לימי הפורים. לכל שכבה ושכבה יש "מבצע" מיוחד של חסד ונתינה עם הפנים לקהילה בו הן עסוקות במהלך חודש.

להמשך הכתבה »

חודש אדר בצביה בני ברק

בחודש אדר בצביה בני ברק הושם דגש על מתן ביטוי לכל שכבה וחינוך לערכים של נתינה ואכפתיות סביבתית. כל שכבה הפיקה מבצע בנושא ובתחום שונה- וזכתה מצד אחד לגיוס הכוחות, שיתוף פעולה ויצירת הווי שכבתי ומצד שני תרמה את חלקה בעיצוב אווירת שמחה משמעותית בחודש אדר באולפנא.

להמשך הכתבה »

תוכנית מגשרות צעירות בנועם בנות רחובות

התוכנית "מגשרים צעירים" פועלת בביה"ס בהדרכת יועצת ביה"ס הגב' נעה רוזנטל בשיתוף "המרכז לגישור" של עיריית רחובות. כ-18 תלמידות ד'-ו' הוכשרו במשך שלושה חודשים בקורס גישור מקצועי לתפקד כמגשרות. התלמידות למדו את שלבי הגישור השונים, התאמנו בסימולציות ועוד.

להמשך הכתבה »

מופע מחול "שירת הבריאה" בנועם בנות רחובות

השנה התקיים המופע בי' באדר באולם "ויקס" ברחובות. המופע נסב סביב הנושא "שירת הבריאה". כ-300 תלמידות הופיעו בפני אימהות ואורחות בריקודים מרהיבים. כל כיתה עלתה לבמה בתורה והופיעה עם ריקוד על אחד מששת ימי בראשית.

להמשך הכתבה »

 
  | בתי ספר יסודיים |   | אולפנות |   | ישיבות |
נעם אופקים נעם פסגת זאב בנים צביה אשקלון צביה כוכב-יעקב ישיבת נעם ירושלים
נעם אלעד נעם פסגת זאב בנות צביה בני ברק צביה לוד בית חינוך ארץ הצבי
נעם אשדוד נעם צפת צביה בת-ים צביה מעלה אדומים ישיבת צביה אילת
נעם חדרה נעם קרית אתא צביה דימונה צביה מעלות ישיבת צביה אשקלון
נעם טבריה נעם קרית משה בנים צביה הרצליה צביה עפולה ישיבת צביה דימונה
נעם יבנה נעם קרית משה בנות צביה חיפה צביה קרית גת ישיבת צביה יד-בנימין
נעם לוד (נריה) בנים נעם רחובות בנים צביה חפץ חיים צביה רבבה  
נעם לוד (המאירי) בנות נעם רחובות בנות צביה ירושלים צביה רחובות חט"ב | מדרשות צביה |
נעם נצרים נעם רמות בנים צביה ירושלים (יצירתית) צביה רחובות חט"ע
נעם עכו נעם רמות בנות
 
צביה שדות-הנגב  
         
רשת "נעם-צביה" | הנהלה ירמיהו 5 ירושלים 91067 | טל' 02-6229900 פקס 02-5373079 | www.zvino.co.ilהודעה זו נשלחה ל- webzvi@gmail.com על ידי webzvi@gmail.com

על מנת להסיר את עצמך מרשימת התפוצה לחץ/י כאן
נשלח באמצעות מסר דיוור אלקטרוני מתקדם לעסקים